Okrugli stol u Saboru na temu: “Pokušaj monopola nad Radničkim vijećem – u Ini se pokušava ugušuti glas radnika”

NSRH: Vlada se mora uključiti u zaštitu radnika INA-e Na konferenciji održanoj nakon okruglog stola „Pokušaj monopola nad Radničkim vijećem – u INA-i se pokušava ugušiti glas radnika“, u organizaciji Mosta, Nezavisni sindikat radnika Hrvatske (NSRH) i radnici INA-e upozorili su da se radnicima sustavno oduzimaju ključni mehanizmi borbe za njihova prava – od slobodnog …